Programmet 2018

tir 5.juni 21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Utsolgt
ons 6.juni 21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Bill
tor 7.juni 21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Få bill
fre 8.juni 21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Få bill
lør 9.juni 21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Bill
tir 12.juni 19.00 Ælvespeilet Wakka Wakka (us) Made in China Bill
18.00 Rådhusplassen Brusteinsball Gratis
19.00 div artister
21.45 Festivalåpning v/Geir Jørgen Bekkevold
22.15 Transe Express (f) Mobile Homme
23.00 HTP PIT-fyrverkeri
ons 13.juni 09 – 16 Keims Gård Grønn Oase Gratis
10 – 16 div artister Festivalgata Gratis
17.00 Kafé K Teatro Due Mondi (it) Møt artisten Gratis
18.00 Ælvespeilet Wakka Wakka (us) Made in China Bill
18.30 Friteatret Teater Fusentast Langligger Bill
20.00 Ælvespeilet Statsteatret 1950 – Spionen Bill
21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Bill
tor 14.juni 09 – 16 Keims Gård Grønn Oase Gratis
10 – 19 div artister Festivalgata Gratis
11 – 21 Festivalgata Lokal.Kraft Porsgrunn Forteller Gratis
18.00 Admini, Herøya Visjoner Teater Hedda Gabler Utsolgt
18.00 Ælvespeilet Wakka Wakka (us) Made in China Bill
18.30 Ælvespeilet Statsteatret 1950 – Spionen Bill
20.00 Friteatret Teater Fusentast Langligger Bill
21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Utsolgt
22.30 Rådhusamfiet Teatro Due Mondi (it) De ni bud Gratis
fre 15.juni 09 – 16 Keims Gård Grønn Oase Gratis
10 – 19 div artister Festivalgata Gratis
18.00 Østre Kapell Odin Teatret (dk) Memoria Bill
18.00 Admini, Herøya Visjoner Teater Hedda Gabler Utsolgt
19.00 Ælvespeilet Ingvild Hogstad Heartbreak Bill
19.30 Ælvespeilet Cirkus Xanti/AWP (w) As a tiger in the jungle Bill
20.00 Friteatret Sagliocco Ensemble To Ord Avlyst
21.00 Ælvespeilet foajé Bugge Wesseltoft Everybody loves angels Bill
21.30 Sjøfartsmuséet Grenland Friteater Meierislaget 1933 Bill
lør 16.juni 11 – 14 Keims Gård Grønn Oase Gratis
12 – 16 div artister Festivalgata Gratis
14.00 Friteatret Sagliocco Ensemble To ord Avlyst
16.00 Østre Kapell Odin Teatret (dk) Memoria Bill
18.00 Admini, Herøya Visjoner Teater Hedda Gabler Bill
18.00 Ælvespeilet Cirkus Xanti/AWP (w) As a tiger in the jungle Bill
20.00 Ælvespeilet Ingvild Hogstad Heartbreak Bill
20.00 Kunsthall Grenland Scene:bluss The Hellmouth Edition Gratis
22.00 Kafé K Räfven (s) Laiv på K! Bill